Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Jak to? Alfa jako godne polecenia auto? Cóż, 159 pokazuje że nie warto kierować się stereotypami, a Alfa też może być niezawodna.
Pamiętacie model 156? Ten samochód był po prostu piękny, ale jak to mówili złośliwi, nie było dnia by się w nim coś nie zepsuło. W rezultacie, marka popadła w ogromne kłopoty finansowe, bo nikt nie chciał kupować Alfy klasy średniej. Na pomoc przyszedł Opel, który pomógł włoskiej marce (Fiatowi również) wydostać się z zapaści, a przy okazji skonstruować porządne auto klasy średniej.
Technicznie, 159 jest więc Oplem Vectrą C. Na szczęście wygląda znacznie lepiej. Niestety, podobnie jak Vectra C, nie ma 159 ciekawej benzyny w ofercie. No może poza 3.2 V6, ale to raczje samochód dla hobbystów ze względu na astronomiczne koszty eksploatacji, niż dla codziennego jeżdżenia. Na szczęście, niezłe są diesle i to zarówno 2.4 JTD jak i 1.9 JTD.
Jakie usterki czekają posiadaczy Alfy? Na polskich drogach w zastraszającym tempie zużywa się zawieszenie. Niestety, jest ono dosyć skomplikowane w budowie, więc może to pociągnąć za sobą znaczne koszta.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.