Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Już sama nazwa wywołuje ciarki na plecach! Problem w tym, że ciężko jednoznacznie ocenić Brerę jako typowo sportowe auto.
Czy to był zamierzony krok ze strony włoskich inżynierów? Cóż, być może, bo jak widać po wnętrzu Brery, samochód niewiele różni się od Alfy 159 w wariancie kombi. I choć nie będzie to najlepszy wybór dla rodziny z trójką dzieci, to miejsca jest całkiem sporo w środku Brery.
Ta Alfa kosztuje bardzo niewiele wziąwszy pod uwagę jej rocznik. Wystarczy mieć bowiem niecałe 30 tysięcy PLN aby kupić tak nietuzinkowe auto. Trzeba przyznać, że nie będą to pieniądze stracone – auto wygląda naprawdę oryginalnie i jeszcze przez długi czas będzie rzadkim widokiem na polskich drogach.
Jaki silnik wybrać? Cóż, jeżeli liczyliście na mocne benzyny, to srogo się zawiedziecie. Ciężko polecić wersję V6 która świetnie przyspiesza, ale potrafi być droga w obsłudze. Przestrzegamy przed silnikami JTS które mają problemy z odkładającym się nagarem w kanałach układu dolotowego. Najlepszym wyborem będzie ponaddwulitrowy diesel, którego charakterystyka umożliwia naprawdę sportową jazdę. 2.4 JTD bo o nim mowa oferuje świetne osiągi a przy tym jest bardzo trwały w przeciwieństwie do jednostek benzynowych.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.