Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

I nie chodzi nam tu wcale o słynny model z lat 60, który podbijał serca kupujących na całym świecie, a dziś jest poszukiwanym klasykiem. Mamy na myśli następcę, który pojawił się w latach 90 i był, krótko mówiąc, lekkim niewypałem.
Co przeszkodziło Alfie Spider w osiągnięciu sukcesu? Cóż, pomimo pewnego zewnętrznego podobieństwa do poprzednika (oba auta projektował Pininfarina), nowy Spider wyglądał chyba zbyt futurystycznie jak na epokę, w której został zaprojektowany. Kosmiczny wygląd sprawił, że auto szybko traciło na wartości, a wielu fanów marki odwróciło się od Alfy.
Nie oznacza to jednak, że Spider nie będzie dobrym autem dla fanów wiatru we włosach. W tej chwili, samochód jest dosyć tani, a pokrewieństwo z innymi modelami Alfy Romeo ułatwia serwisowanie. Kwestią kluczową jest odpowiedni dobór silnika. Choć do dyspozycji mamy kilka różnych jednostek napędowych, to godnych polecenia jest tylko kilka z nich.
Przede wszystkim, unikajmy aut wyposażonych w jednostki JTS. Jest to jedna z pierwszych konstrukcji opartych o system wtrysku bezpośredniego, co w przypadku Alfy nie zaowocowało ani doskonałymi osiągami ani zmniejszeniem zużycia paliwa. Przeciwnie – ciągłe problemy z nagarem w zaworach potrafią skutecznie zepsuć przyjemność z użytkowania małej Alfy. Warto jednak postawić na jednostki V6.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.