Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nieco bardziej sportowy VW Golf? Cóż, jak pokazuje przykład tego niebywale popularnego auta, nie musi to być wcale takie kiepskie połączenie.
Gdy kończyły się lata 90, Audi postawiło na innowacje. Przejawiało to się w tym, że próbowano za wszelką cenę wprowadzać rozwiązania, których nie miał nikt inny. W rezultacie, otrzymaliśmy na przykład dziwne miejskie auto oznaczane jako Audi A2 czy flagową limuzynę Audi A8 z panelami słonecznymi na dachu. Ale przy okazji powstało Audi TT, które jest naprawdę ciekawym egzemplarzem, a na dodatek bardzo dobrym wyborem.
Czy wiecie, że nadwozie TT wykonano z aluminium? Takie rozwiązanie obniżyło masę własną, poprawiło osiągi, a także zmniejszyło spalanie. Co prawda w chwili debiutu wiele osób zżymało się, że TT wygląda jak transporter opanczerzony, lecz w tej chwili wygląd przyjął się już na ulicach. Aluminium ma tę zaletę, że nie da się go naprawić, a zatem raczej nie kupimy TT po jakimś poważnym wypadku.
Jaki silnik wybrać? Bliski krewny Golfa przejął niemal całą technikę od popularnego VW i mamy do dyspozycji na przykład znane i lubiane 1.8 T (polecamy) czy jednostkę 3.2 VR6. Wybór powinien być ograniczony do silników w dobrym stanie, bowiem z serwisowaniem Audi nie ma żadnych problemów

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.