Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Wydaje się Wam, że to auto dla dresiarzy? Absolutnie nie, bo BMW 3 E46 potrafi doskonale sprawdzić się w naprawdę różnych warunkach, nie tylko w wyścigach spod świateł.
Wszystko tak naprawdę zależy od właściwego wyboru nie tylko silnika, ale i nadwozia. Nikogo nie dziwi, że agresywnie wyglądające coupe zachęca do wciskania mocniej gazu, ale z drugiej strony mamy kombi, które walorami przewozowymi bije na głowę niejedno większe auto. Ale pamiętaj, że jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę za kółkiem, to trójka moze nie być najlepszym wyborem. Pamiętaj, że auto ma tylny napęd, przez co ryzykujesz ciągłe poślizgi w zimie czy w czasie deszczu. Kiedyś może to skończyć się tragicznie, zresztą tak było w przypadku wielu egzemplarzy, które były poważnie rozbite.
Jaki silnik wybrać? Paleta jednostek napędowych jest imponująca. Dla rodzin (kombi) polecamy diesle, szczególnie te trzylitrowe, bowiem w wariancie 2.0d często psują się pompy wtryskowe. Z kolei w benzynie warte polecenia są wszystkie motory, no może poza 1.8 który jest po prostu za słaby. Ciekawą opcją będzie 2.5 R6, które doskonale jeździ i całkiem niewiele pali jak na swoją moc. Największym problemem będzie znalezienie auta w dobrym stanie.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.