Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Eleganckie i szybkie auto, które z wyglądu przypomina statecznego sedana? Jak dowodzi przykład BMW, taka strategia może wbrew pozorom przynieść sukces.
Opisywany model został pierwszy raz pokazany w latach dziewięćdziesiątych, bo wtedy po raz pierwszy ukazano auto oparte o ówczesne BMW serii 5 auto. Ten samochód zapewnia jednak znacznie mniejszy komfort jazdy niż piątka. I choć wnętrze wykonano w bardzo gustownym stylu i bogato wyposażono, to nie zapominajmy że jest to samochód czysto sportowy, a właściwie roadster.
Jaki silnik wybrać? W palecie jednostek montowanych pod maską Z3 dla każdego znajdzie sie coś miłego. I tak, mamy zarówno jednostki 1.8, które służą do spokojnego przemieszczania się, jak również silniki o pojemności 3.2 przygotowane przez fabrycznego tunera BMW. Oczywiście, im mocniejszy silnik, tym lepsze wrażenia z jazdy, a o to przecież chodzi w tego rodzaju samochodach, prawda? Pamiętajmy jednak że wiele aut może być już skrajnie wyeksploatowana. W Polsce bardzo ciężko będzie znaleźć Z3 w dobrym stanie – może sie okazać, że będziemy musieli pojechać na Zachód albo nawet do USA gdzie zresztą Z3 było produkowane. Słowem, prawdziwy biały kruk którego za kilka lat może zabraknąć.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.