Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Jeden z najszybszych i najdroższych supersamochodów na świecie. Bugatti Veyron mimo że produkowany od roku 2005 jest już legendą wśród samochodów sportowych. Auto to doczekało się trzech wersji z czego produkowane są obecnie jedynie dwie. Pierwsza o nazwie 16.4 produkowana była do roku 2011. Obecnie produkowana jest wersja super sport oraz grand sport. To właśnie tym autem pobity został rekord prędkości który został ustanowiony na 431 km/h. Koszt zakupu takiego auta to około milion euro a więc dość sporo patrząc na to że po zapłaceniu tej kwoty przyjdzie nam jeszcze poczekać na wyprodukowanie naszego egzemplarza. Auto to napędzane jest silnikiem W16 wyposażonym w cztery turbosprężarki oraz o pojemności 8 litrów i mocy maksymalnej 1200 KM. Oprócz samej mocy auto posiada także niesamowite przyspieszenie. Od 0 do pierwszej 100 auto przyspiesza w 2,5 sekundy co jest jednym z najlepszych wyników w historii aut produkowanych seryjnie. Przy prędkości maksymalnej auto pali 125 litrów paliwa na 100 km a więc dość dużo.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.