Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Niegdyś kojarzone głównie z kierowcami ciężarówek, dziś znajduje się w co drugim aucie. Taki dodatek może nas nieraz uratować.
I choć większość kierowców nadal sądzi, że CB to najlepszy antyradar (bo legalny), to funkcje tego rodzaju radiostacji sięgają znacznie dalej. Przede wszystkim, w eterze możemy usłyszeć najbardziej aktualne informacje o sytuacji na drodze, jaka przed nami. Nie tylko mamy szansę dowiedzieć się, gdzie akurat stoi patrol policji, ale również sprawdzimy, jak ominąć korek czy zostaniemy ostrzeżeni przez idącym po poboczu pieszym bez widocznych elementów odblaskowych. Radio może nam także pomóc przy wyprzedzaniu, a w awaryjnej sytuacji, dzięki CB możemy się dowiedzieć, gdzie akurat znajduje się dobry warsztat samochodowy. Słowem, coś jak Internet i wyszukiwarki, tylko operuje się głosem, a nie klawiaturą.
Niestety, nie każdemu taki dodatek w aucie przypadnie do gustu. CB ciągle szumi co zmusza nas do permanentnego manipulowania gałką. Dla wielu może to być zbyt uciążliwe. Dodatkowo, bardzo wiele do życzenia pozostawiać może kultura i poziom słownictwa niektórych użytkowników tego rodzaju radia. Przekleństwa i wyzwiska są niestety na porządku dziennym.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.