Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Swoista tradycja nazywania kolejnych modeli francuskich aut nazwiskiem sławnego artysty stała się już rutyną. Auto, które zadebiutowało w 2008 z miejsca wywołało poruszenie w całym motoryzacyjnym świecie, a dziennikarze rozpływali się nad jego oryginalnym designem. A co z tego ma użytkownik?
Na całe szczęście, oryginalny design nie przesłonił francuskim inżynierom najważniejszej rzeczy, czyli wygodnego rozplanowania wnętrza. Co rzadkie w tej klasie, auto ma ogromny bagażnik, którego pojemność sięga wartości znanych raczej z samochodów nieco wyższych segmentów. Wnętrze jest wyjątkowo ustawne, a w zależności od potrzeb, łatwo możemy zmienić ustawienie tylnej kanapy, ponieważ jest ona przesuwna. Jak widać z zewnątrz, C3 Picasso jest bardzo wysokie, dzięki czemu nawet najbardziej rośli pasażerowie bez problemu wygodnie w nim zasiądą.
Jakie problemy może sprawiać Picasso? Przede wszystkim, auto cechują dosyć częste usterki elektryki. Choć nie wpływa to na ogólny komfort użytkowania samochodu, to przyznać trzeba, że potrafi być irytujące. Na szczęście, godne polecenia są silniki, szczególnie bardzo wytrzymały diesel 1.4 HDI.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.