Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nie od dziś wiadomo, że Francuzi mają wyjątkowy talent do tworzenia urodziwych aut. Citroen C3 w wersji kabriolet nie jest tu żadnym wyjątkiem.
Zaprezentowane na poczatku dwudziestego pierwszego wieku auto nawiązywało w swojej stylistyce do najsławniejszego Citroena na świecie, czyli modelu 2CV. Wprawny obserwator bez problemu rozpozna stylistyczne nawiązania do słynnego “brzydkiego kaczątka”. Motywem, który przywodzi na myśl to słynne auto z lat powojennych jest przede wszystkim otwierany dach. W Plurielu jego obsługa jest jednak znacznie prostsza, a przede wszystkim, całkiem zautomatyzowana. Dzięki temu, nie będziemy musieli męczyć się z obsługą tego elementu, co potrafiło być naprawdę uciążliwe.
Pod względem konstrukcyjnym, Pluriel praktycznie niczym nie różni się od zwykłego C3. Choć w przypadku wielu kabrioletów takie podobieństwo może być uważane za całkiem sporą wadę, na pewno nie wygląda to tak w przypadku Citroena C3. Każdy, kto widział to auto wie, że jego największą zaletą jest doskonały wygląd, a Pluriel tylko czerpie z najlepszych wzorców. Niestety, kabriolet przejął też słabe punkty. Psuje się elektryka i zawieszenie, a także mechanizm sterowania dachem.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.