Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Ten samochód to już z zewnątrz auto legenda. W naszym kraju ma niemal status kultowego i choć stało się to głównie za pomocą Mitsubishi, 3000 GT, to Stealth jest kolejną wersją tego japońskiego coupe.
Jak to jest możliwe, że Dodge stał się aż tak kultowy w Polsce? Ostatecznie, w naszym kraju ta marka kojarzy się głównie z dużymi vanami, prawda?
Wiele osób nie kryje podziwu dla Mitsubishi 3000GT, który był protoplastą Dodge’a, ze względu na jego bardzo wysoki poziom zaawansowania technicznego. Pamiętajmy, że auto zadebiutowało w latach 90. To było wtedy, gdy wszelkie systemy elektroniczne zapewniające pomoc dla kierowcy wciąż były w umysłach projektantów,  ale inżynierowie Mitsubishi używali ich w praktyce, wprowadzając je w życie. Dziś, gdy tego rodzaju elementy są już standardem w miejskich autach, my możemy kupić Dodge’a w wersji zawierającej choćby skrętne koła, dzięki czemu samochód doskonale sprawdza się podczas pokonywania nawet najbardziej ostrych zakrętów.
Niestety, te niebywałe właściwości jezdne, dodatkowo połączone z ogromną pojemnością bardzo mocnych silników (najszybsze warianty bez problemu osiągały ponad 300 koni) spowodowały, że zdecydowana większość tych modeli dawno już wylądowała w przydrożnych rowach.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.