Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Ferrari Enzo jest jezdnym z najszybszym pojazdów spod szyldu Ferrari i w pierwszej 15 najszybszych pojazdów na świecie. Auto produkowane było jedynie od roku 2002-2004. W tym okresie wyprodukowanych zostało 400 egzemplarzy tego auta. Pojazd ten oprócz obłędnego wyglądu posiada także potężny silnik benzynowy. Samochód napędzany jest przez silnik V12 o mocy 660 KM i momencie obrotowym 657 Nm. Prędkość maksymalna dla tego auta to 355 km/h a przyspieszenie od 0-100 wynosi jedyne 3,3 s co jest zasługą bardzo dobrej aerodynamiki auta. Samochód na chwilę obecną odbiega osiągami od tego typu aut jednak w dniu premiery był to prawdziwy hit. Za zmianę biegów odpowiada 6-biegowa manualna skrzynia sekwencyjna. Kolejnym elementem który wpływa na tak dobre osiągi auta jest jego waga. Auto waży zaledwie 1365 kg co powoduje że przyspieszenie jest tak dobre. Podsumowując można śmiało stwierdzić że Ferrari Enzo jest autem doskonałym mimo że obecnie jego osiągi nie należą już do rewelacyjnych to nadal auto budzi podziw gdy porusza się po drodze.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.