Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Mały samochód miejski produkowany w dwóch generacjach. Pierwsza generacja produkowana była w latach 1957-1975. Druga generacja produkowana jest od roku 2007 do dzisiaj i wzorowana jest na pierwszej generacji. Auto przeznaczone jest głównie do miasta dlatego też w ofercie Fiata dla tego modelu znajdują się jedynie silniki benzynowe o małej pojemności. Najmniejszy silnik cechuje się pojemnością 0.9 l i generuje moc rzędu 85 KM co jest bardzo dobrym wynikiem jak na tego typu auto. Największy silnik to z kolei silnik o pojemności 1.4 l i mocy 180 KM. Fiat przygotował dla wszystkich nabywców tego małego miejskiego auta wiele wariantów kolorystycznych jak i wyposażeniowych. Cena nowego auta nie należy do najwyższych co jest dużym plusem dla tego pojazdu. Jeśli ktoś jednak szuka sportowych wrażeń to dostępne są aż trzy wersje sportowe. Najsłabsza z nich charakteryzuje się silnikiem o mocy 135 KM a najmocniejsza to aż 180 KM. Oprócz samego silnika wersje sportowe posiadają także zmieniony wygląd.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.