Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Często mówi się: Ford niewiele wort. Ma to bezpośrednie przełożenie na ceny tych aut na rynku wtórnym.
Jak to jest z tymi Fordami? Problem przez wiele lat polegał na tym, że te auta były dosyć kiepsko wykonane. Weźmy takiego Mondeo I generacji. Z jednej strony, nowocześnie (jak na tamte lata) wyglądający samochód z ogromnym wnętrzem, a z drugiej ogromne problemy z dieslami oraz wszechobecna rdza. Taki silnik 1.8 TD potrafił nie zapalać, gdy tylko temperatura spadła na minus.
A co z Mondeo III generacji? No cóż, najkrócej mówiąc, jest to kawał samochodu za naprawdę niewielką cenę. W wersji kombi może się pochwalić bagażnikiem ponad 540 l pojemności oraz potężnym wnętrzem. Z drugiej strony, ciągle rdzewieje, a Ford nadal nie poprawił diesli. Jednostki oznaczane jako TDCI cechują ciągłe problemy z wtryskiwaczami, których naprawa idzie w tysiace złotych, a w TDDI padają turbosprężarki oraz pompy wtryskowe. To może benzyna? Jak najbardziej, ale zapomnijcie o LPG bo Fordy go nie lubią. Mondeo na benzynę to samochód który nie sprawia większych problemów, ale jakiekolwiek emocje zapewnia dopiero wersja 2.5 V6, która z kolei spala ogromne ilości benzyny. Słowem, samochód nie na dzisiejsze czasy.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.