Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Bardzo małe auto miejskie od marki Hyundai. Auto produkowane jest od roku 2009 i do tej pory powstała jedynie jedna generacja która produkowana jest do dzisiaj. Auto przeznaczone jest tylko i wyłącznie do jazdy po mieście o czym świadczyć może wielkość pojazdu oraz dostępne silniki które na trasę są po prostu za słabe. W teście bezpieczeństwa Euro NCAP auto osiągnęło wynik pięciu gwiazdek a więc maksymalny co jest bardzo dobrym wynikiem i pozwala czuć się w pojeździe naprawdę bezpiecznie. Najmocniejszy silnik dostępny w ofercie to jednostka benzynowa o pojemności 1.6 litra oraz mocy 126 KM co do jazdy po mieście w zupełności wystarczy. Taka moc w zupełności wystarcza ponieważ auto jest dość małe a co za tym idzie lekkie. W ofercie znajduje się także jeden silnik diesla o mocy 116 KM. Producent dla nabywców przygotował kilka wersji wyposażeniowych które są naprawdę bogate i pozwalają na bardzo komfortową jazdę tym autem. Podsumowując Hyundai i20 jest autem głównie miejskim i w takim terenie sprawdza się najlepiej.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.