Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zmieniasz opony z letnich na zimowe bądź na odwrót? Bez względu na to na jaką porę zmieniasz opony powinieneś pamiętać o ich odpowiednim przechowywaniu. Tylko w ten sposób będzie można zachować odpowiednie parametry ogumienia. W nieodpowiednich warunkach na oponach mogą pojawić się pęknięcia co w następnym sezonie przełoży się na gorsze właściwości jezdne opony. Auto mogące rozpędzić się do nawet całkiem sporych prędkości będzie uzyskiwać zdecydowanie gorsze osiągi. Miejsce przeznaczone do magazynowania opon powinno być przede wszystkim suche, osłonięte od działania promieni słonecznych, wentylowane. Lepiej też nie składać opon bezpośrednio na betonowej podłodze. Opony powinny być składowane na tekturze bądź na deskach. Lepiej też nie umieszczać opon w bezpośrednim sąsiedztwie agresywnych środków chemicznych. Lepiej tez zabezpieczyć otoczenie, w którym przechowywane są opony. Gwoździe, ostre narzędzia mogą doprowadzić do pęknięcia opony. Przy sezonowej wymianie opon nie można zapomnieć o ich wyważeniu. Tylko w ten sposób będzie można cieszyć się dobrymi osiągami pojazdu. Liczy się również to w jaki sposób opony są składowane. Jeśli zostały zdjęte razem z felgami najlepiej układać je pionowo.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.