Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Supersamochód wyprodukowany przez szwedzką firmę Koenigsegg. Samochód produkowany był w celu pobicia rekordu prędkości dla samochodu produkowanego seryjnie. Auto doczekało się kilku wersji które różnią się przede wszystkim osiągami oraz odrobinę wyglądem. Auto produkowane jest od roku 2011 roku. Najmocniejsza wersja oznaczona została jako Agera R i jest napędzana przez 5 litrowy silnik V8 generujący moc maksymalną 1115 KM oraz moment obrotowy na poziomie 1200 Nm. Auto cechuje się bardzo dużą mocą jak na silnik V8 jest to zasługa dwóch turbosprężarek które dają bardzo duży przyrost mocy temu autu. Maksymalna prędkość osiągnięta przez wersję R tego auta wynosi 410 km/h a przyspieszenie od 0-100 km/h wynosi 2,9 s. W standardowej wersji natomiast prędkość to 390 km/h a przyspieszenie 3,1 s a więc wartości te nie są bardzo różne i zwykła wersja w zupełności powinna wystarczyć każdemu miłośnikowi tego typu aut. Samochód wyposażony jest w 7-biegową półautomatyczną skrzynię biegów która gwarantuje bardzo szybkie przełożenia.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.