Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Supersamochód produkowany przez szwedzką firmę Koenigsegg od roku 2006. Model ten powstał z okazji 10-lecia marki stąd w nazwie X. Szwedzi przygotowali auto w taki sposób aby mogło pojawić się na rynku amerykańskim. Zrobili to ponieważ poprzednie ich modele nie spełniały norm wymaganych do wejścia auta na rynek amerykański. W aucie wszystkie elementy zostały bardzo dobrze dopracowane. Aerodynamika auta i jego sterowność dopracowana jest do granic możliwości co bez wątpienia jest dużym plusem dla tego pojazdu. W programie Top Gear auto uzyskało najlepszy wynik na specjalnie przygotowanym torze. Pojazd ten napędzany jest przez silnik V8 o pojemności 4,7 litra oraz mocy 806 KM i momencie obrotowym wynoszącym 920 Nm. Osiągi auta stoją na najwyższym poziomie, prędkość maksymalna wynosi 395 km/h a przyspieszenie do pierwszej setki 3,2 s. Dzięki takim osiągom auto to należy do jednych z najszybszych na świecie. Cena auta jest oczywiście kolosalna jednak w pełni uzasadniona osiągami i dopracowaniem auta.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.