Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Bardzo interesujące auto spod szyldu Lexusa które jest luksusowym autem klasy SUV jednak odmiennie do innych tego typu samochodów ten pojazd posiada napęd hybrydowy. Jest to swego rodzaju innowacyjność ponieważ do tej pory nie montowano napędu hybrydowego w tego typu pojazdach. Auto produkowane jest od roku 2005 do dzisiaj jednak mimo to nadal nie jest to auto bardzo popularne i raczej ciężko spotkać je na drodze. W aucie wykorzystywane są aż trzy silniki. Główny z nich to jednostka benzynowa o pojemności 3,3 litra oraz mocy 211 KM. Dwa pozostałe silniki to jednostki elektryczne z których jedna napędza tylną oś a druga przednią. W przypadku ruszania na śliskiej nawierzchni używane są wszystkie silniki i auto napędzane jest na cztery koła. Zastosowanie silników elektrycznych pozwoliło zmniejszyć spalanie auto do 8 litrów na 100 km co jest dość dobrym wynikiem jak na tego typu pojazd. Auto do pierwszej setki przyspiesza w czasie w niecałe 8 sekund a jego prędkość maksymalna to 200 km/h. Największą wadą auta jest brak dostępności innych napędów niż hybrydowy co decyduje o tym że auto wciąż jest mało popularne.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.