Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Supersamochód wypuszczony pod szyldem Maserati. Prace nad autem ruszyły po przejęciu marki Maserati przez Ferrari. Auto sprzedawane było od roku 2004 do roku 2005 i zostało wyprodukowanych 50 egzemplarzy tego pojazdu. Auto ze względu na to że marka została przejęta przez Ferrari powstało praktycznie na tych samych elementach co Ferrari Enzo. Auta te łączą takie elementy jak silnik, płyta podłogowa czy skrzynia biegów. Mimo to jednak Maserati MC12 okazało się od Ferrari Enzo wolniejsze ze względu na większą wagę auta która spowodowana jest tym że auto jest dłuższe, szersze i wyższe. Jednak mimo to auto zostało dopuszczone do zawodów FIA GT do których samochód był tworzony. Auto to mimo tego że na dużej części wyścigów nie spełniało wszystkich wymogów i sędziowie odejmowali mu punkty od wyniku końcowego to i tak osiągało dość wysokie miejsca, często nawet na podium. Samochód ten cechuje bardzo dobra aerodynamika dzięki której właśnie auto osiągało tak dobre wyniki na torze.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.