Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Japońskie auta rodzinne nigdy nie cieszyły się w Polsce specjalną popularnością. To dziwi, ponieważ mają całkiem sporo do zaoferowania jeśli chodzi o walory praktyczne. Tym razem, opiszemy Mazdę Demio, która jest nieco bardziej rodzinnym wariantem popularnego kompakta, modelu 323.
Już na zewnątrz widać ewidentne pokrewieństwo pomiędzy dwoma modelami. Demio wygląda zupełnie tak, jak jej młodsza siostra. Nie jest to jednak wadą, bo nieco pudełkowate nadwozie skrywa całkiem spore wnętrze, które bez problemu w komfortowych warunkach przewiezie całą rodzinę. Dla kogoś, kto przyzwyczajony jest do pomysłowych rozwiązań w nowoczesnych vanach, ta Mazda może być jednak nieco zaskakująca, gdyż wnętrze jest ubogie w tego typu rozwiązania. Nie ma tu tysiąca schowków czy dziwnych aranżacji – jedynie składa się fotel pasażera z przodu, tworząc wygodny stolik.
Jak wygląda Mazda pod kątem eksploatacji? Radzimy zdecydowanie wybrać jednostkę benzynową. Oprócz dosyć sporego spalania, takie silniki praktycznie nie sprawiają żadnych problemów. Bez większego kłopotu benzyniaki przejeżdżają 300-500 tysięcy kilometrów, cały czas pracując na syntetycznym oleju. Problemem Demio jest też wszechobecna rdza – konstruktorzy zaoszczędzili na perforacji.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.