Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Gdy Mercedes klasy średniej został zaprezentowany po raz pierwszy, większość ludzi patrzyło ze zdumieniem. Jak to możliwe, by producent ogromnych luksusowych samochodów wypuścił tak małe auto?
Pierwsza generacja C-klasy złośliwie nazywana była Baby-Benzem, ale szybko okazało się, żę ten samochód niczym nie ustępuje swoim większym braciom. Auta jeżdżą w dobrym stanie do dzisiaj, a Baby Benz zdobył ogromną popularność na całym świecie. Jego bezpośredni następca, Mercedes klasy C to klasa sama w sobie. Niestety, jest znacznie mniejszy niż auta z wyższych klas, co sprawia, że jak na Mercedesa komfort jest dosyć kiepski. Dla wielu osób zbyt mała może być też przestrzeń bagażowa – nie przekracza ona w żadnym wariancie 500 litrów, co będzie niemiłą niespodzianką dla wielu osób.
Problematyczna bywa jakość. W Mercedesie w końcu doszli do głosu księgowi, którzy zarządzili wszędzie oszczędności. W rezultacie, wiele elementów szczególnie elektronika cechują niedoróbki. Naprawy są niestety drogie, a na dodatek, C-klasa często rdzewieje, co nie przystaje autu za tą cenę. Diesle bywają problematyczne – nie są już sztandarem jakości, jak to dawniej bywało. Polecamy za to benzyny które są całkiem trwałe.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.