Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

A co powiecie na auto z gwiazdą na masce? Nie od dziś wiadomo, że samochody ze Stuttgartu to klasa sama w sobie jeśli chodzi o jakość wykonania.
Oparty o klasę C mały kabriolet (a właściwie roadster) nie jest wyjątkiem od tej reguły. MIejmy jednak świadomość, że jest to auto które projektowane było tylko i wyłącznie dla dawania przyjemności. O jakichkolwiek walorach praktycznych możemy w przypadku SLK całkowicie zapomnieć. Jak na prawdziwego rasowego sportowca przystało, SLK jest bardzo ciasne w środku, a zajęcie pozycji za kółkiem wymaga sporego wysiłku. Jeśli już nam się to uda, to pierwsze przekręcenie kluczyka w stacyjce doda nam gęsiej skórki. Znajdujące się pod maską małego Mercedesa silniki to prawdziwy majstersztyk. Zdecydowanie polecamy wszystkie jednostki oprócz najsłabszej, czyli dwulitrowej benzyny. Osiągi takiego auta są…przeciętne, bowiem do setki rozpędza się ono ponad 10 sekund! Nie do zaakceptowania w samochodzie tego typu! Na szczęście, w odwodzie zawsze pozostają jednostki V6, które zapewniają coś więcej niż tylko akceptowalne osiągi. Niestety, im większy silnik, tym więcej problemów. O ile 2.0 są bezproblemowe, o tyle jazda 3.2 V6 kosztuje nie tylko na stacji, ale również u mechanika.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.