Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Ubezpieczenie OC w naszym raju jest obowiązkowe. Kierowcy przy jego zakupie kierują się głównie ceną. Pieniądze tytułu ubezpieczenia OC przysługują potencjalnym ofiarom wypadków powstałych z winy kierowcy. Ten kto prowadzi pojazd nie korzysta więc z ubezpieczenia OC. Wszystkie ubezpieczenia OC znajdujące się na rynku mają też taki sam zakres ochrony. Reguluje to w sposób bardzo dokładny odpowiednia ustawa z 22 maja 2003. Niezależnie więc od kwoty za jaką kupimy ubezpieczenie zakres ochrony zawsze jest ten sam. Jeśli wziąć pod uwagę liczby to w przypadku odszkodowania za szkody wyrządzone na sobie zakres maksymalnego ubezpieczenia wynosi 5 mln euro. Przy wyborze OC mimo wszystko należy uważać. Ubezpieczyciele często ubezpieczenia OC chcą sprzedać w pakiecie z innymi ubezpieczeniami- AC czy NNW. Często stosowanym trickiem marketingowym jest oferowanie ubezpieczenia OC po niższej cenie pod warunkiem tego, że klient zdecyduje się wykupić ubezpieczenie AC. W efekcie suma takiego ubezpieczenia rośnie.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.