Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Dla posiadaczy starych aut mamy niedobre informacje. Polscy posłowie planują wprowadzić niekorzystne przepisy dla mieszkańców miast. Już niedługo po centrach polskich miast będą mogły poruszać się samochody spełniające odpowiednie kryteria. Polski projekt ustawy wzorowany jest na tym obowiązującym już od dobrych kilku lat w Niemczech. Samochody mają być podzielone na pięć klas. Do klasy pierwszej mają zostać zaliczone auta zarejestrowane przed 1993 rokiem. Mowa o samochodach benzynowych, bowiem samochody z silnikiem diesla do tej klasy będą zaliczone jeśli zostały zarejestrowane przed 1997 rokiem. Jak można się łatwo domyśleć tego typu pojazdy do centrów polskich miast będą miały zabroniony wstęp. Do ścisłego centrum nie wjadą się samochody zarejestrowanego po raz pierwszy w przedziale czasowym 1997-2000. Klasa trzecia ma dotyczyć pojazdów z silnikiem Diesla z roku 2001 a 2005. Do klasy czwartej mają zaliczać się samochody z silnikiem benzynowym zarejestrowane między 1993 a 2000 rokiem. W przypadku samochód z silnikiem Diesla do klasy 4 mogą być zaliczone głownie te wyprodukowane między 2006 a 2009 rokiem. Z kolei do klasy 5 mają się zaliczać samochody benzynowe wyprodukowane po 2001 roku oraz samochody z silnikiem Diesla wyprodukowane po 2010 roku.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.