Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Supersamochód spod szyldu Porsche. Auto produkowane było w latach 2004-2006 i powstało 1270 egzemplarzy. Jeśli chodzi o dostępne nadwozia to wypuszczony został jedynie dwudrzwiowy roadster o niesamowitym wyglądzie. Auto stworzone zostało na płycie podłogowej z Porsche 911 GT 1 Evo. Samochód ten napędzany jest przez benzynowy silnik V10 o pojemności 5,7 litra. Silnik ten rozwijał moc maksymalną rzędu 612 KM oraz moment obrotowy 590 Nm. Prędkość maksymalna auta wynosiła 330 km/h natomiast przyspieszenie od 0-100 km/h niecałe 4 s. Osiągi auta nie są oczywiście tak dobre aby samochód konkurował z najszybszymi pojazdami na świecie jednak mimo to są one w zupełności wystarczające do bardzo szybkiej jazdy po drodze oraz budzenia podziwu. Sylwetka auta jest wykonana naprawdę na najwyższym poziomie i na każdym zrobi wrażenie bez względu czy interesuje się motoryzacją czy nie. Auto zostało stworzone do konkurowania z takimi pojazdami jak Ferrari Enzo czy Lamborghini Murcielago i zadanie to zostało w pełni wykonane.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.