Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Jesteś indywidualistą i chcesz podkreślić swój styl? Saab może być dla Ciebie doskonałym wyborem szczególnie zważywszy na fakt, że marka już od paru lat nie istnieje, a co za tym idzie, raczej nie grozi nam że nagle Saab-y spowszednieją na ulicach.
Czy 9-5 nie przypomina Wam samolotu? No właśnie – kiedyś marka Saab robiła samoloty. Zresztą, widać to również we wnętrzu, bo kokpit jako żywo przypomina kokpit myśliwca. Wszystko to składa się na niepowtarzalny styl Saaba, który zdecydowanie ciężko pomylić z jakąkolwiek inną marką. Dobra wiadomość dla oszczędnych indywidualistów – Saaby są znacznie tańsze niż konkurencja. Problem jednak w tym, że koszty eksploatacji potrafią być kosmiczne. Na szczęście, wiele elementów zamiennych jest z Oplem Vectrą trzeciej generacji, co ułatwia dostęp do części.
Nie polecamy diesla 3.0. Ma on wadę konstrukcyjną wynikającą ze zbyt małej miski olejowej, przez co grozi zatarcie silnika. Dobrym pomysłem może być wersja 2.3 z turbiną (benzyna) lub diesel CDTI, lecz ten to ostateczność, bo zapewnia raczej mocno średnie osiągi ciężkiemu Saabowi. Zresztą, jeśli auto ma faktycznie się wyróżniać to warto postawić na nietuzinkową jednostkę napędową.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.