Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Wielu potencjalnych zbywców jak również nabywców samochodów zastanawia się nad tym co dzieje się ze składką ubezpieczeniową po odsprzedaży auta. Odpowiedź na ten dylemat jest bardzo prosta. Ubezpieczyciela o tym, że samochód zmienił właściciela należy koniecznie poinformować. Jest to ważne zwłaszcza z punktu widzenia poprzedniego właściciela. Jeśli ubezpieczyciel nie uzyska informacji na temat tego kto jest nowym właścicielem pojazdu płacenia składak może dalej żądać od poprzedniego właściciela auta. Z punktu widzenia prawnego sprawa przedstawia się następująco. Sprzedawca ma 14 dni na to by poinformować towarzystwo ubezpieczeniowe o transakcji sprzedaży. Powinien dostarczyć wszystkie dane dotyczące nowe właściciela, włącznie z numerem PESEL. Towarzystwo nie ma też obowiązku zwracać niewykorzystane składki. To znajduje się wyłącznie w gestii kupującego.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.