Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Alkoholizm to poważny problem w naszym kraju. Polskie przepisy drogowe nie bez przyczyny należą do najsurowszych. Mowa oczywiście o wysokich karach za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. W wielu krajach zachodniej Europy dozwolone jest prowadzenie auta z zawartością alkoholu we krwi na poziomie 0,5 promila. Zresztą nawet jeśli kontrola drogowa wykaże, że kierowca nieznacznie przekroczył ten limit jest to traktowane o wiele pobłażliwiej niż w naszym kraju. Pomimo surowych kar za prowadzenie pojazdu po spożyciu liczba pijanych kierowców za kółkiem wcale nie spada. Przepisy ruchu drogowego równie restrykcyjnie jak do pijanych kierowców czterech kółek odnoszą się do pijanych rowerzystów. W Niemczech rowerzysta może poruszać się na rowerze nawet po wypiciu kilku piw. Dopuszczalny limit spożycia w tym raju wynosi 1,6 promila. W naszym kraju maksymalny limit stężenia alkoholu we krwi wynosi 0,2 promila. W efekcie więc osoba, która decyduje się siąść za kierownicą po wypiciu zaledwie jednego piwa ryzykuje utratę prawa jady. Dopiero po 40 minutach od spożycia jednego piwa poziom alkoholu we krwi znacznie spada. Jeśli nie jesteś pewny co do zawartości alkoholu we krwi zawsze możesz zdecydować się na samodzielne badanie.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.