Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Z przodu, auto wygląda niczym japoński pociąg szybkiej kolei. Samochód jest rzeczywiście szybki, bo w latach 80 odpowiednio przygotowane wyścigowe modele Celiki świetnie sobie dawały radę na drogach rajdów WRC.
Choć od tamtego czasu minęło już wiele lat i Celica pierwszej generacji jest łakomym kąskiem dla łowców ciekawych aut, to te auta nadal rzadko sprawiają problemy. W 1999 roku światło dzienne ujrzała kolejna generacja Celiki, która, jak już wspomnieliśmy, bardzo przypomina z przodu japoński pociąg wysokich prędkości. To taki azjatycki styl – skośne światła z przodu i ascetyczna część tylna. Auto jest jednak dość wygodne i bez większego problemu podróżować w nim będą 4 osoby. Bagażnik też nie jest mały, choć oczywiście nikomu nie zarekomendujemy Celiki jako auta rodzinnego.
Jak to na to Toyotę przystało, Celica prawie nie sprawia problemów. Są niestety niechlubne wyjątki, jak silnik 1.8, który z powodu kiepskiego smarowania potrafił się zatrzeć. Na szczęście, po tylu latach najpewniej i tak trafimy już na poprawioną jednostkę (stopniowo producent poprawiał konstrukcję). Ten silnik wogóle lepiej omijać – jeśli padnie nam katalizator, trzeba się liczyć z wydatkiem rzędu  5 tysięcy PLN. A to tylko jeden z mnóstwa wydatków.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.