Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Na polskich drogach dosyć rzadko można zobaczyć auta typu roadster. A szkoda, bo taka na przykład Toyota MR2 potrafi dać mnóstwo przyjemności z jazdy.
Auto projektowane było z myślą o rynku amerykańskim i to tam doskonale się sprzedawało. Niestety, jak na europejskie standardy, ta Toyota jest dosyć kiepsko wykonana. Plastiki skrzypią, a po kilku latach mają bardzo brzydką fakturę. Nie wspominamy już nawet o ciągłym stukaniu dochodzącym zza deski rodzielczej. Na szczęście, co do trwałości jednostek napędowych trudno mieć zastrzeżenia, bo są one po prostu wytrzymałe. Troche martwi mała moc, bo zaledwie 155 koni mechanicznych. Można kupić auto z USA lub silnik z Japonii gdzie moc będzie sięgała nawet ponad 200 koni.
Niestety, a może i na szczęście, biorąc pod uwagę ilość dźwięków we wnętrzu MR2, w środku w Toyocie jest bardzo głośno. Jak w każdym rasowym aucie, tak i tutaj, silnik jest tuż za plecami pasażerów. Sprawia to, że jest w samochodzie bardzo gorąco i można ogłuchnąć przy okazji przyspieszania. Ale czy ktoś by się tym przejmował w aucie sportowym?
Słowem – jeśli szukacie nietuzinkowego samochodu na weekendowe przejażdżki, MR2 może być całkiem niezłą propozycją dla Was. To auto zawsze pozostanie niszowe w naszym kraju.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.