Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Kolejne pudełko na kołach? Może i tak, ale nie zmienia to faktu, że Volkswagen Polo Variant to jeden z najtańszych sposobów na zakup tak uniwersalnego samochodu. Brat-bliźniak Seata Cordoby Vario, na dodatek równie urodziwy.
Czy warto zdecydować się na to auto? Jeśli Ty i Twoja rodzina jesteście w stanie zaakceptować dosyć siermiężny wygląd, to jak najbardziej tak! Choć Polo jest bardzo toporne w środku, to ilością miejsca bije na głowę niejedno znacznie większe auto. Bagażnik też jest całkiem spory – mimo, że nie ma jakiejś rekordowej pojemności, to jest wyjątkowo ustawny, dzięki czemu bez problemu włożymy do niego wszystkie niezbędne na rodzinny wyjazd bagaże.  
Największym problemem w eksploatacji Polo mogą być wysokie przebiegi i ogólne zużycie samochodu. Jak większość aut VW z tamtego czasu, Polo kombi ma bardzo prostą konstrukcję, co znacznie ułatwia naprawy. Godne polecenia są przede wszystkim diesle, które nawet po latach zapewniają mikroskopijne spalanie i ogromne przebiegi pomiędzy naprawami. Jeśli nie zależy Wam na dynamice, to polecamy nawet wariant SDI – pancerny silnik, który nie posiada turbiny, a na dodatek, jest praktycznie niewrażliwy na paliwo.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.