Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Auto sportowe o którym nie powiedziałoby tak dużo osób patrząc na wygląd. Auto tworzone było na podstawie modelu Audi A6 i wygląd nie został zbytnio zmieniony. Prawdziwe zmiany widoczne są dopiero pod maską. Znajduje się tam silnik V10 o pojemności 5 litrów który generuje moc 580 KM oraz moment obrotowy na poziomie 650 Nm. Audi RS6 w wersji avant jest jednym z najszybszych seryjnie produkowanych aut w tym segmencie. Prędkość maksymalna dla tego pojazdu jest ograniczona elektronicznie do 250 km/h a przyspieszenie od 0-100 km/h wynosi 4,5 s. Jak widać już w wersji seryjnej osiągi auta są co najmniej zadowalające. Jeśli jednak komuś to jeszcze nie wystarcza może wyposażyć się w wersję od tunerów MTM. W tej wersji silnik został jeszcze bardziej podkręcony oraz zdjęte zostało elektroniczne ograniczenie prędkości dzięki czemu auto jest w stanie rozpędzić się do prędkości 330 km/h co jak na auto w wersji kombie jest niesamowitym wynikiem ponieważ pozwala konkurować z pojazdami spod szyldu Ferrari czy Lamborghini.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.