Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nowe auto nie spełnia Twoich oczekiwań. Możesz je oczywiście wystawić na sprzedaż. Jeśli jednak uda Ci się sprzedać samochód przed upływem 6 miesięcy licząc od dnia zakupu pojazdu to niestety ale będziesz zmuszony zapłacić podatek. Wszystko przez obowiązujące prawo podatkowe w naszym kraju. Samochód zaliczymy do ruchomości. Jak z kolei wynika z ustawy sprzedaż nieruchomości we wspomnianym wcześniej terminie traktowane jest jak przychód. W praktyce oznacza to jednak, ze podatek będziemy musieli odprowadzić od sprzedaży samochodu tylko wtedy gdy uzyskana cena sprzedaży przewyższa cenę kupna. Podatek naliczany jest zaś od kwoty stanowiącej tą różnica. Jeśli więc kupimy auto za 3000 zł a przed upływem sześciu miesięcy uda nam się sprzedać auto za 4000 zł rozliczyć będziemy musieli się z sumy 1000 zł.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.