Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Wybierasz się własnym autem za granicę? Musisz dołożyć wszelkich starań by o niczym nie zapomnieć. Licho nie śpi, a na pewno latem nie śpią policjanci zarówno krajowi jak i zagraniczni. Na dodatek zagranicą możemy być zdecydowanie surowiej potraktowani niż jego rodzimi obywatele. Najwięcej mogą nas kosztować mandaty. W krainie zegarkami czekolada usłanej, czyli Szwajcarii przekroczenie prędkości o 20 kilometrów na godzinę może nas pozbawić nawet tysiąca złotych. Zresztą w Norwegi stawki te idą jeszcze bardziej w górę. Wystarczy przejechać na czerwonym świetle by pozbyć się aż 3 tysięcy złotych! Mandat wynosi 660 euro co w przeliczeniu daje tak wysoką sumę. Co najgorsze za granicą mandaty trzeba opłacać od razu. W każdym innym przypadku osoba złapana na przestępstwie może wylądować w areszcie, póki nie dostarczy niezbędnej sumy pieniędzy. Dobrze jest rownież zwrócić uwagę na to w jaki sposób układamy bagaże. Jeśli widoczność będzie niewielka, również możemy zostać ukarani mandatem.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.