Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Samochód sportowy produkowany od roku 2008. Aston Martin DBS jest następcą pojazdu Aston Martin V12 Vanquish S który produkowany był od roku 2001 do 2007. Auto dostępne jest jedynie z jedną wersją silnikową. Silnik ten jednak jest bardzo mocno dopracowany i jest to niesamowicie interesująca jednostka. Silnik ten to jednostka benzynowa V12 o pojemności 6 litrów, maksymalna moc wynosi 517 KM a moment obrotowy 570 Nm. Prędkość maksymalna jaką jest w stanie rozwinąć ten pojazd wynosi 307 km/h a przyspieszenie od 0-100 km/h wynosi 4,3s. Jest to dość dobry wynik jak na auto sportowe. W dniu premiery auto wycenione zostało na kwotę 160 tysięcy funtów. Ciekawostką odnośnie tego modelu i dla wielu plusem może być to że auto po raz pierwszy zaprezentowane zostało szerszej publiczności w filmie James Bond: Casino Royale oraz użyte zostało także w następnej części. Podsumowując Aston Martin DBS jest samochodem sportowym który jednak zachowuje jeszcze sylwetkę klasycznego samochodu i jego osiągi mimo że są bardzo dobre to nie jest to auto stworzone do konkurowania z takimi pojazdami jak na przykład Bugatti Veyron.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.