Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Niektórzy przecierają oczy ze zdumienia na widok nazwy tego modelu. Jak to – Laguna, czyli stateczny rodzinny sedan, w wersji coupe? No cóż, Francuzi zawsze słynęli z innowacji.
Oparte o trzecią generację samochodu nadwozie jest po prostu eleganckie. Nie można mu też odmówić przestronności, która jak na tą kategorię modelową jest naprawdę spora. W środku bardzo wygodnie usiądą cztery osoby, a bagażnik ma pojemność, uwaga, ponad 400 litrów!
Jeśli chodzi o wybór silnika, to polecamy benzyny. Nie tylko dlatego, że lepiej pasują do charakteru auta, ale są po prostu mniej uciążliwe w eksploatacji. Ciekawą opcją może być wariant 2.0 turbo o mocy 205 KM, który oprócz problemów z przepustnicą jest praktycznie bezawaryjny. Można też rozważyć pochodzące z Nissana 3.5 V6, ale tu już dosyć spore jest spalanie. Unikajmy za to diesla 3.0 DCI, który jest po prostu problematyczny i drogi w naprawie.Głównym  źródłem jego problemów jest wadliwy układ chłodniczy i zbyt mała miska olejowa, co w konsekwencji może doprowadzić do zatarcia się silnika. Niestety, sprzedawcy części o tym wiedzą i kupno silnika w dobrym stanie potrafi kosztować krocie na rynku wtórnym, o ASO nawet nie wspominając. Zatem – nie warto!

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.