Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

W polskich warunkach słowo Dacia nadal kojarzy się dosyć negatywnie, choć i tak powoli się to zmienia. Przez wiele lat rumuński samochód był w naszym kraju kojarzony głównie z Dacią 1300, która była niespecjalnie dobrze zmontowana. Od tamtego czasu minęło już jednak wiele lat, a Dacia Logan jest wręcz idealnym wyborem dla rodziny.
Co przemawia za wyborem rumuńskiego kombi? Jednym z najważniejszych argumentów jest przestronność. Auto jest w środku po prostu ogromne – bez problemu wejdzie tu 5, a w niektórych wersjach, nawet 7 osób! Absolutny rekord jeśli chodzi o segment niewielkich aut kombi. Dodatkowo, bagażnik nawet w serii, przy rozłożonych siedzeniach, oferuje ponad 700 l przestrzeni ładunkowej, a jest to wartość, której nie powstydziłby się niejeden “dostawczak”.
Z eksploatacyjnego puntku widzenia ogromnym atutem Dacii jest jej niesamowita prostota. Auto oparte jest o starsze modele Renault, jak Clio II, co oznacza, że brak w nim nowoczesnych rozwiązań, które, zamiast ułatwiać życie kierowcy, drenują jego portfel. Części są wręcz śmiesznie tanie, a samo auto wytrzymuje spore przebiegi. Zdecydowanie polecamy silniki benzynowe, które na dodatek świetnie współpracują z LPG.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.