Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Czytająć ten nagłówek, możecie się zdziwić. Jak to możliwe, by Fiata 500 zaliczać w poczet aut rodzinnych? Czy uroczy Fiat 500 nie powinien pozostać ciekawostką dla osób poszukujących nietuzinkowego auta miejskiego? Tu, podobnie jak w przypadku Mini Clubmana, konstruktorzy poszli troszkę “po bandzie”, przez co otrzymaliśmy auto, które bazuje na modnym aucie miejskim, ale oferuje mnóstwo miejsca w środku.
Do Fiata 500 w wersji Living wejść może aż 7 osób. Samo wnętrze oferuje rozsądną ilość miejsca, a fotele aranżować można w niemal dowolny sposób. Dodatkowo, pozytywnie zaskakuje przestrzeń bagażowa rodzinnego Fiata, która należy do najbardziej obszernych w całej klasie.  
A jak eksploatacja? Cóż, choć 500L jest stosunkowo nowym modelem na rynku, to można z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że jest to auto dosyć trwałe, jak jego protoplasta. Nieco obaw może na dłuższą metę przysporzyć nam silnik 0.9 Multiair, który jest przykładem tak modnego w ostatnich latach downsizingu. Choć tak szczerze, to nie słychać jakoś, by ta jednostka powodowała specjalne problemy. Co prawda, brzmienie silnika przypomina nieco silnik Malucha, ale za to zapewnia on o niebo lepsze osiągi oraz o wiele mniejsze zużycie paliwa.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.