Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Obecnie istnieje wiele kategorii prawa jazdy które pozwalają na kierowanie różnymi pojazdami. Pierwszą kategorią jest kategoria A i pozwala ona na kierowanie motocyklem. Kategoria A posiada jednak podkategorie takie jak A1 czy A2 które ograniczają to jaką pojemnością motocykla możemy się poruszać. Kolejną i zarazem najpopularniejszą kategorią jest B. Pozwala ona na kierowanie samochodami osobowymi do 3,5t oraz pojazdami których liczba miejsc dla pasażerów nie przekracza 9. Kategoria ta jest najczęściej robiona i jest to jedyna kategoria prawa jazdy jaką posiadają. Kategoria C pozwala na prowadzenie pojazdów ciężarowych o masie powyżej 3,5t jednak tylko z jedną przyczepą. Kategoria D to autobusy tutaj jednak trzeba przejść odpowiednie przeszkolenie dotyczące przewożenia ludzi aby móc zostać kierowcą autobusu. Ostatnią kategorią jest C+E i kategoria ta pozwala na prowadzenie pojazdu ciężarowego z dwoma przyczepami. A więc jaki widać kategorii jest sporo i dość jasno określają one co nam wolno a czego nie wolno.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.