Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

“Okular” bez dachu? Właśnie w taki sposób większość osób reaguje na widok tego auta.
Samochód zadebiutował niedługo po prezentacji kolejnej generacji klasy E i z miejsca zdobył dosyć sporą popularność. Dlaczego tak się stało? Cóż, jednym z powodów mógł być fakt, że sedan lub kombi Mercedesa E-klasy były od początku szufladkowane jako auta dosyć nudne i kierowane raczej do starszej części społeczeństwa. Kabriolet stanowił pewną odskocznię od tej tendencji i auto, choć bardzo podobne do bazowej klasy E, wyglądało jednak zupełnie inaczej właśnie ze względu na brak dachu.
Czy warto kupić ten samochód? Jedną z największych wad jest rdza, która podstępnie atakuje profile zamknięte i poszczególne partie nadwozia. Niestety, ale w latach 90 w marce ze Stuttgartu ktoś nagle zadecydował, że od teraz liczą się oszczędności i zaprzestano stosowania ochrony antykorozyjnej. W rezultacie, ciężko znaleźć nieskorodowanę E-klasę dzisiaj. Kupując to auto trzeba liczyć się z tym, że prędzej czy później będzeimy musieli ponieść koszty konserwacji.
Jaki silnik wybrać? Najlepiej taki, który wyposażony jest w kompresor. Ta swoista mercedesowska turbina znacznie poprawia osiągi.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.