Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Wielu Polaków uważa A4 za nieco lepszy wariant VW Passata. Na szczęście, nie jest to wada, ale raczej zaleta z punktu widzenia posaidacza tego auta.
Wsiadajac do środka A4 od razu widać, że mamy do czynienia z autem, które jest bliskim krewnym samochodów z grupy VAG. Niestety, w porównaniu z wcześniej już wspomnianym Passatem, A4 jest wyjątkowo ciasne. Widać to przede wszystkim w tylnym rzędzie, gdzie dorosłym osobom może być po prostu niewygodnie. Cóż, protoplastą A4 B5 ostatecznie był Golf IV, zatem nie można się spodziewać przestrzeni jak w limuzynie. Dodatkowo, bagażnik w kombi jest bardzo mały, co dodatkowo ogranicza praktyczność modelu.
Problemem Audi, zupełnie zresztą jak VW klasy średniej, okazuje się kiepskiej trwałości zawieszenie wielowachaczowe z przodu. Dodatkowo, dosyć szybko psują się przepływomierze oraz zapychają się sadzą turbiny – obie te bolączki dotyczą jednostek diesla. Na szczęście, auta Audi są świetnie znane mechanikom, więc z naprawą nie powinno być problemu. I dotyczy to całego samochodu, a nie tylko silnika czy zawieszenia. Poza tym, auto jest bardzo wygodne, bardzo dobrze wyprofilowane są jego fotele, więc podróż jest komfortowa.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.