Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

To auto od paru lat jest na rynku lecz ciężko uznać je za bardzo istotnego gracza w segmencie aut typu kombi o niewielkich wymiarach. Trzeba przyznać, że Ibiza nadal jest dosyć niszowym wyborem jeśli chodzi o małe kombi.
Dlaczego tak się dzieje? Patrząc na wygląd zewnętrzny, ciężko cokolwiek zarzucić hiszpańskiemu autu. W porównaniu z poprzednikiem, którym była Cordoba Vario i która wyglądała po prostu brzydko, nowa Ibiza oferuje znacznie korzystniejszy wygląd. W końcu mamy auto, które nie wygląda tak, jakby na siłę doklejono do niego tylną część bagażową. Z punktu widzenia użytkownika, model ma sporo zalet, a jedną z nich jest właśnie przestrzeń bagażowa. Oferuje ona sporą ilość miejsca, bo aż 430 litrów pojemności, co jest bardzo dobrym wynikiem jak na klasę małych aut. Dodatkowo, cieszy spora ilość schowków w ciekawie rozplanowanym wnętrzu.
Technika? Póki co, ciężko jeszcze wypowiadać się o specjalnej awaryjności hiszpańskiego kombi, ale warto zauważyć, że niektóre jednostki są naprawdę ciekawe. Takie 1.4 TSI, na przykład, miało dawniej problemy z trwałością, ale teraz jest poprawione i cieszy osiągami. Dzięki turbosprężąrce połączonej z kompresorem, Ibiza z takim silnikiem potrafi zaskoczyć na drodze.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.