Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Chevrolet Corvette ZR1 jest pojazdem który produkowany był w latach 2009-2013. Auto opiera się na płycie podłogowej wersji C6. I jest to właśnie Corvette C6 w wersji najbardziej sportowej. Wygląd auta został delikatnie zmieniony przez na przykład dodanie na masce auta szyby przez którą zobaczyć możemy głowicę silnika. Jest to bardzo interesujące rozwiązanie rzadko spotykane w innych autach sportowych. Samochód ten napędzany jest przez silnik V8 o pojemności 6,2 litra. Moc maksymalna wynosi 647 KM a moment obrotowy 819 Nm. Taka specyfikacja silnika jest w stanie rozpędzić pojazd do prędkości 330 km/h oraz przyspieszyć od 0-100 km/h w czasie 3,4 s. Takie osiągi pozwalają temu pojazdowi konkurować z taki samochodami jak na przykład Pagani Zonda czy Lamborghini Gallardo. Ciekawostką może być że dla pojazdu Corvette przygotowany został osobny znaczek który posiada jedynie ten pojazd. Znaczek ten zastępuje emblemat Chevroleta którego w tym pojeździe nie znajdziemy. Jedyna dostępna wersja nadwoziowa to 2-drzwiowe coupe.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.