Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Honda Intergra, to pojazd według mnie podobny do Mazdy, dlatego, że stylistyka i wygląd mają podobny. Samochód najczęściej spotykany w Ameryce Północnej. Powiem szczerze, że Honda Intergra była dla mnie nowością i miałem wiele obaw co do testów tego samochodu, a także przyjemności z jazdy. Silnik 4- cylindrowy na pokładzie dodatkowo potęguje emocje i wrażenia, jakie można dostrzec podczas szybkiej jazdy Hondą Intergra. 113 koni mechanicznych pozwalało mi rozpędzić samochód do 180 kilometrów i bardzo głośny jest pojazd, gdy dodaje się gazu, co mnie niezmiernie ucieszyło. Konstruktorzy bez problemów przyznają, że przy produkcji Hondy Integry wzorowano się an Hondzie Civic, dlatego , że jak się wzorować to od najlepszych rozwiązań. Później wyszła wersja ulepszona, która nazywa się Honda Integra Typu R, czyli auto wyposażone w silnik 2.0, który był dużym ulepszeniem Hondy Intergry. W wersji ulepszonej samochód osiągał moc nawet do 8000 obrotów na minutę. Następna wersja posiadała także spoilery i wydechy, które były podrasowane do tego stopnia, że pozwalały na szybszą jazdę.

 

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.