Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Kupno alufelg to całkiem spory wydatek rzędu nawet kilka tysięcy złotych. Szkoda więc by felgi straciły swój blask w wyniku naszego niedbalstwa i braku chęci do sezonowej pielęgnacji alufelg. W przypadku alufelg najważniejsze jest to by dokładnie oczyścić je z płynu hamulcowego. Do czyszczenia felg aluminiowych z płynu hamulcowego należy posłużyć się odpowiednim preparatem. Z całą pewnością czyszczenie alufelg na myjni samochodowej jest mało skuteczne. Raz w miesiącu felgi powinny być czyszczone ręcznie. Po umyciu felg warto zastosować specjalną pastę z woskiem, która będzie chronić alufelgi przed kolejnym zabrudzeniem. Kierowca po każdym myciu felg powinien dokładnie spłukać płyn. W innym przypadku detergenty pozostawione na felgach mogą wchodzić w reakcję i pojawi się korozja. Alufelgi lepiej czyścić w miejscu zacienionym, nie można dopuścić do tego by płyn pod wpływem słońca zostawił nieestetyczne plamy na powierzchni felgi.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.