Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Szykuje się zmiana przepisów jeśli chodzi o przewóz dzieci. Do tej pory to czy dziecko miało być przewożone w foteliku czy też nie zależało od wieku dziecka. Teraz konieczność jazdy w foteliku będzie uzależnione od wzrostu dziecka. Nowe przepisy prawne muszą wejść w życie na skutek przepisów Unii Europejskiej. Wszystkie dzieci, które mają mniej niż 150 cm muszą być wożone w fotelikach. Zamiast fotelików można oczywiście stosować również specjalne urządzenia podtrzymujące. Według nowych przepisów nie można też umieszczać fotelika na przednik siedzeniu w kierunku przeciwnym do tyłu jazdy. Wszystko przez znajdujące się z przodu pojazdu poduszki powietrzne. Jak widać polscy kierowcy muszą liczyć się z coraz większymi ograniczeniami jeśli chodzi o sposób przewożenia dzieci. Jest to wynik przystąpienia polski do Unii.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.