Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nie od dziś wiadomo, że Japonia jest krajem w którym nieustannie brakuje miejsca, co niejako zmusza tamtejszych producentów samochodów do ciągłych kompromisów w dziedzinie zmniejszania objętości pojazdów. Nasz bohater nigdy jednak Japonii nie widział, bowiem oferowano go tylko na rynku europejskim.
Oparte o osobowy model Carisma auto jest wyjątkowo praktyczne. Niemal dowolne możliwości aranżacji wnętrza sprawiają, że auto sprawdzi się w każdej sytuacji. Tylna kanapa jest jednak zwartą konstrukcją, a nie kilkoma oddzielnymi fotelami, jak to często ma miejsce u konkurencji. Nie martwmy się jednak – bez problemu możemy przesuwać kanapę o kilkanaście centymetrów, dzięki czemu zyskamy albo więcej miejsca w środku, albo w bagażniku.
Jeśli chodzi o silniki, to mamy dobrą wiadomość – prawie wszystkie godne są polecenia. Celowo piszemy “prawie”, ponieważ mając świadomość zamiłowania naszych rodaków do zasilania LPG, jednostka 1.8 GDI nie będzie zbyt dobrym wyborem – ma wtrysk bezpośredni, który wymaga stosowania niesamowicie drogich rozwiązań. Poza tym, nie można zbyt wiele zarzucić temu silnikowi, gdyż nie tylko mało pali, ale jest również całkiem dynamiczny.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.