Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Pozostając we francuskich klimatach, pamiętajmy, że Renault ma jeszcze kilka asów w rękawie. Jednym z nich jest Renault Modus, auto, które w założeniu miało być bardziej rodzinną wersją miniaturowego auta miejskiego, czyli Twingo.
Patrząc z zewnątrz, Modusa nie sposób pomylić z jakimkolwiek innym autem. Krągłości nadwozia, jakie zastosowali projektanci Renault sprawiają, że auto wygląda dosyć ekscentrycznie, przez co na pewno wyróżnia się na parkingu pełnym podobnych jak dwie krople wody do siebie aut. Oryginalna karoseria kryje jednak szereg ciekawych rozwiązań, które z pewnością ucieszą użytkującą to auto rodzinę. Wnętrze, jak na tak niewielkie auto, jest stosunkowo przestronne. Dodatkowo, fotele są wręcz bajecznie wygodne, dzięki czemu bez problemu pozwolą pasażerom wytrzymać nawet nadłuższe podróże.
A jak wygląda Renault Modus z punktu widzenia eksploatacji? Choć na zewnątrz auto wygląda bardzo oryginalnie, nie zapominajmy że jest to po prostu nieco inaczej zaprojektowane Twingo. Oznacza to, że z dostępem do części nie powinno być żadnego problemu. Z drugiej strony, warto ostrożnie dobierać jednostkę napędową. Zdecydowanie nie polecamy diesli 1.5 DCI, które są po prostu niesamowicie awaryjne.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.