Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Wiking potrafi być naprawdę tani jak na swoją klasę. Jak to możliwe, skoro jako nowe auto Volvo S40 kosztowało krocie?
Przede wszystkim, to ten samochód jest wyjątkowo ciasny. I choć producent pozycjonuje go w klasie średniej, to ciężko uznać Volvo za specjalnie przestronne auto. Dodatkowo, części są drogie, a auto miewa poważne kłopoty z trwałością.
Obsługa deski rozdzielczej też może być ciężka. Setki przycisków minimalnej wielkości, których znaczenia lepiej nauczyć się na pamięć, zdecydowanie nie ułatwiają jazdy tym autem.
Jaki silnik wybrać? Niezłą propozycją może być benzynowa jednostka 2.4, która całkiem dobrze znosi LPG. Dodatkowo, polecamy 1.6 HDI które mimo że troszkę słabe, to potrafi całkiem oszczędnie obchodzić się z paliwem w nielekkim przecież samochodzie. W dieslach 2.0d wydaje się być najrozsądniejszą opcją. Nie tylko jest dosyć oszczędny, ale również oferuje niewielką awaryjność. Pamiętajmy jednak, że Volvo ciągle jest uważane za dosyć egzotyczny samochód w naszym kraju. W rezultacie, jego obsługa potrafi być naprawdę kosztowna, a znalezienie warsztatu, który nam naprawi ten samochód (poza ASO) jest niełatwe.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.